1999 yılından bu yana yurt dışı eğitim sektörünün içinde bulunan YERO International Education Dil Okulu, Work and Travel, Gençler için yaz okulu, staj, Üniversite Yerleştirme , Yüksek lisans , Sınav Hazırlık Kursları(IELTS, TOEFL, GMAT, GRE, SAT) , Pre-Master ve Pre-MBA, Teacher Training ve Staj Programlari, Work and Study  yurt dışı eğitim programlarını Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerdeki adaylar için sunmaktadır. YERO Yurt Dışı Eğitim kariyerine ve hayallerine yön verdiği on binlerce katılımcıya yenilerini eklemek Yurt dışı eğitimi herkes için ulaşılabilir ve kolay kılabilmek adına Power Yurt Dışı Eğitim ofisleri ile çok daha dinamik ve erişilebilir bir ofis oluşumu ile Power Yurt Dışı Eğitim Franchise ofisleri ile yeni iş fırsatları sunuyor.

Türkiye’de olduğu gibi dünya çapında da milyonlarca aday arasından sıyrılarak iş bulmak gün geçtikçe zorlaşmakta. Mezun olduktan sonra iş başvurularını yapan öğrenciler, CV’leriyle işverenlerini etkileyebilmek adına eğitimlerine daha fazla önem veriyor. Yurt dışında bir üniversiteden mezun olmak, yüksek lisans yapmak, artı yabancı diller ve yurt dışında staj iş başvurusu yapanların bir adım öne çıkmasını sağlıyor. Bu sebeple dünya çapında milyonlarca öğrenci ülkelerinden ayrılarak farklı ülkelerin eğitim kurumlarında eğitimlerine devam ediyor.

Yurt dışında eğitim gören 4.3 milyon öğrenci, ülke kasalarına 100 milyar dolarlık gelir sağlıyor. 2020 yılında beklenen rakamlar ise yurtdışında eğitimin ne kadar büyük bir sektör olduğunu gözler önüne sermekte.

Yurt dışına öğrenci gönderiminde üst sıralarda yer alan Türkiye, her yıl 1.5 Milyar Dolar yurtdışı eğitime harcıyor. Dünya genelinde harcanan meblağ ise yaklaşık 100 Milyar Dolar. OECD raporlarına göre bu rakamların 2020 yılında iki katına çıkması bekleniyor.

011 OECD raporlarına göre dünya genelinde 4,3 milyon öğrenci kendi ülkesi dışında bir ülkede eğitim görüyor. 1990'larda yurt dışında eğitim gören öğrenci sayısı 1,3 milyonken bu rakamın 2025 yılında 8 milyona çıkması bekleniyor. 2011 verilerine göre hali hazırda 4,3 milyon öğrenci dünya ekonomisine 100 Milyar Dolar katkıda bulunuyor. Hızlı büyümesini sürdüren yurt dışı eğitim sektörünün önümüzdeki yıllarda devletlerin önemli gelir kaynakları arasındaki yerini alacağı öngörülüyor.

YERO Yurt Dışı Eğitim olarak 1999 yılından beri Türkiye'nin en büyük yurt dışı eğitim acentesi olarak 55 kişilik kadrosu ile sağladığı üstün hizmet kalitesi, yurt dışında ve yurt içinde göstermiş olduğu başarılar nedeni ile takdir edildiği ödüller, akredite kurumlardan aldığı onaylar, şirket yatırımına, reklam çalışmalarına ayırdığı bütçe ile  Türkiye'nin tüm sosyal medya , ve internet ağında, yerel ve ulusal yayın noktalarında ve billboardlarında tüm yıl boyu devam eden reklam çalışmaları ile en bilinen yurt dışı eğitim firması haline gelmiştir. Şimdi sıra Power Yurt Dışı Eğitim markasıyla YERO kalitesinde yurt dışı eğitime yepyeni dinamik bir soluk getirmekte.

 

Bu bilgiler ışığında siz de gün be gün ivme kazanan yurt dışı eğitim sektörüne Power Yurt Dışı Eğitim çatısı altında daima destek alacağınız bir ailenin ferdi olmak, yurt dışı eğitim sektöründe bir profesyonel olmak isterseniz, Power Yurt Dışı Eğitim’in Franchise olanaklarını değerlendirerek ailemize katılabilirsiniz.

 

Franchising koşullarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için franchise@ye-ro.org adresine kendinizi tanıtan bir mail atarak veya bize 0312 223 52 18 numaralı telefondan ulaşarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.